Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1078526

Spawacz monter

Oferta pracy we Francji

Opis stanowiska:
• Praca w firmie zajmującej się produkcją zabezpieczeń ze stali zwykłej, do drabin i schodów zewnętrznych przemysłowych.
• Spawanie elementów drzwi i schodów metalowych metodą MIG/MAG.
• Montowanie elementów schodów metalowych, konstrukcji pod schody, drzwi zabezpieczających drabiny.
• Praca na podstawie rysunku technicznego.
• Praca od poniedziałku do czwartku, blisko niemieckiej granicy, w polskojęzycznym zespole.
Co oferujemy:
• Wynagrodzenie: 2000€ netto/miesięcznie.
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
• Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
• Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
• Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
• Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
• Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
• Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Czego oczekujemy:
• Min. 3 lata doświadczenia jako spawacz i monter.
• Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Certyfikatów spawalniczych - metoda MIG/MAG.
Dodatkowym atutem będzie:
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
• Znajomość języka francuskiego.
Dodatkowe informacje:
• Kontakt telefoniczny: +48 734 497 065.
• Praca od zaraz!

Informacja z serwisu