Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1078430

Zbrojarz / Betoniarz

Oferta pracy w Danii

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Keterminde lub Vejle, Dania

Zakres obowiązków:

Stawianie szalunków, betonowych fundamentów
Odlew bloków, wylewka betonowych posadzek i ich izolacja
Stawianie żelaznych zbrojeń.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy jako zbrojarz/betoniarz
Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę, zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy i składki emerytalne
Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
Atrakcyjną stawkę godzinową
Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz gwarantowane dodatki świąteczne
Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/dobę
Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
Kontakt z działem księgowości w języku polskim

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd

Informacja z serwisu