Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1078293

SPAWACZ ZBROJEŃ OD ZARAZ- BELGIA! 17, 13 € + ZAKWATEROWANIE! WYMAGANE

Oferta pracy w Belgii

Spawacz Zbrojeń- Belgia

Miejsce pracy: Dilsen- Stokkem/Belgia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego.
- Łączenie elementów wg. rysunku technicznego (sczepianie, spawanie)
- Kontrola jakości wytworzonych elementów.
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji.
-Dobra znajomość rysunku technicznego.
-Posiadanie własnego samochodu,
-Mile widziana jest znajomość języka obcego ale nie jest to warunek konieczny.

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w EURO: 17, 13 € brutto/H,
Stabilne i długoletnie- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
50 euro netto/msc dodatku za samochód,
Zapewniamy zakwaterowanie,
30 €/msc dodatku transportowego + rozliczzenie kilometrówki,
Szansa rozwoju zawodowego oraz awansu,
Możlwość uzyskania premii rocznej po przepracowaniu z Nami minimum 2 miesiące,
Minimalny czas pracy: 40 godz. tygodniowo
Możliwość nadgodzin - dodatkowo płatne + 50%,
Rekrutacja 100% online,
Praca w polskojęzycznym zespole!

PRACA OD ZARAZ, OSTATNIE 2 WAKATY DOSTĘPNE!

Informacja z serwisu