Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1078284

Praca dla Slusarzy na terenie Niemiec

Oferta pracy w Niemczech

Jestes ŚLUSZRZEM/ MONTEREM i szukasz pracy?
Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu oraz znajdz prace juz dzis!
Firma IMS GmbH jestesmy niemiecka firma z siedziba w Hamburgu oraz aktualnie poszukujemy pracownikow na stanowisko ŚLUSZRZ/ MONTER na niemiecka umowa o prace na pelen etat.
Praca i zlecenia w calych Niemczech! Dlugoterminowe projekty!
Stawka w zalezności od doswiadczenia od 12-13, 00€/h Brutto + dieta netto za dzien pracy 50-60€. ( 2200€ netto miesiecznie do 2800€ przy 1 klasie podatkowej)

OPIS STANOWISKA:
• Głównym zadaniem są prace ślusarskie: montarz różnych konstrukcji metalowych, szlifowanie, skręcanie itp.
Wymagania:
• Wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Posiadanie własnego pojazdu
OFERUJEMY:
• stała niemiecka umowę o pracę (z tlumaczoniem na j. polski)
• solidne zarobki
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• dlugoterminowe prace możliwe nadgodziny
• możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek oraz diet
• pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• dodatki za nadgodziny (25%)
• opieka polskich koordynatorow na czas zatrudnienia
• Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu
• Wyposażenie ochronne (ubranie robocze)
• 200€ premi za polecenie nowego pracownika
• pomoc w organizacji Kindergeld
• pomoc w tlumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich, sprawach urzedowych
• 25 dni urlopowe w roku plus system zeitkonta

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie maila wraz z CV
(rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.
KONTAKT:
E-Mail: rektrutacja@ims-zeitarbeit.eu
Tel: +49 157 851 619 91
Biuro czynne:
pon-czw 07:00-16:00
piątek 07:00-13:00
Alsterdorfer Str. 262
22297 Hamburg
Umsatz-ID: DE126945336

Powiększ

Informacja z serwisu