Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1053135

Glazurnik

Oferta pracy w Holandii

Do naszego zespołu glazurników w Holandii poszukujemy kierownika zespołu ze znajomością języka angielskiego lub bułgarskiego!

Możliwość natychmiastowego zatrudnienia!

Obowiązki

- Czytanie i interpretowanie rysunków
- Mierzenie i oznaczanie powierzchni, na której mają być ułożone płytki
- Przycinanie na wymiar płytek ściennych i podłogowych
- Przygotowywanie kleju, zaprawy lub specyfiku, wiedza na temat nakładania kleju do płytek
- Czyszczenie/przygotowanie i wygładzanie powierzchni płytek
- Posiadanie umiejętności kierowania nowymi pracownikami w ich codziennej pracy, by stać się liderem projektu w firmie, z wytycznymi klienta
- Ewentualne gruntowanie podłoża klejem
- Układanie płytek na podłogach, ścianach, ladach itp. oraz umiejętność prawidłowego nakładania płytek
- Możliwość zastosowania płytek specjalistycznych (np. mozaiki i inne specjalne wzory, specjalne krzywizny lub kafelkowanie basenów)
- Doświadczenie w pracy z systemem wielopoziomowym

Co oferujemy

- 520€ - 720€ netto/tydzień, możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia, wypłata co tydzień
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Prywatny pokój w jednym z naszych domów, w pełni wyposażony
- Pomoc w załatwieniu BSN i holenderskiego konta bankowego przez holenderskojęzycznego koordynatora
- Samochód służbowy jest możliwy
- W przypadku własnego samochodu: zwrot kosztów podróży + 0, 19€/km

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego/bułgarskiego
- Minimum 3+ lata doświadczenia w ostatnich latach
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami
- Prawo jazdy ( B )

Informacja z serwisu