Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052994

ORDERPICKER PRACA NA MAGAZYNIE Z KOSMETYKAMI, HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów z branży logistycznej na stanowisku komisjonera (orderpicker) z wózkiem EPT lub skanerem w miejscowości Roosendaal. Firma jest światowym producentem i dostawcą odzieży, elektroniki oraz kosmetyków. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:
kompletowanie zamówień za pomocą skanera
rozdzielenie zamówień do odpowiedniego klienta
odstawianie zebranych zamówień na wyznaczone miejsce

Oferujemy:
atrakcyjną stawkę godzinową + dodatek zmianowy
wynagrodzenie: tygodniówki, netto za 38h pracy: od 360€ (zmiany ranne i popołudniowe) od godziny 19.00 płatne 135%, plus dodatki wakacyjne i uznaniowe!
dodatek urlopowy: 10, 87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
dodatek wakacyjny: 8, 33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
brak stawek wiekowych
opieka polskich koordynatorów na miejscu.
stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
zakwaterowanie w domach szeregowych lub w mieszkaniach, nigdy bungalow czy hotele pracownicze
pomoc w organizacji busa

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
chęć podjęcia stałej współpracy,
mile widziana umiejętność obsługi wózka EPT
chęć pracy w zespole, elastyczność,
mile widziane doświadczenie przy zbieraniu zamówień

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSYŁANIE CV NA AGNIESZKA@KONEKTIA.COM LUB KONTAKT POD NR +48 571247691

Informacja z serwisu