Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052928

Pracownik produkcji/ bez języka, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - niemieckiego producenta miodu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dla naszego Klienta na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / bez języka, Niemcy

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska:

Praca na linii produkcyjnej (zdejmowanie opakowań z taśmy, układanie na paletach)

Wymagania:

-dostępność do OD ZARAZ
-umiejętność pracy w zespole
-wytrzymałość fizyczna
-znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
-gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą
-stawkę 11€/ h brutto
-pracę w systemie 2- zmianowym 6-14 oraz 14- 21.30
-w pełni wyposażone zakwaterowanie, z kuchnią i łazienką, oplata 200€ / miesiąc za osobę
-wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
-płatny urlop od 24 dni w roku

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 515 233 504, 0048 786 865 894,
Aplikuj poprzez link: link2europe.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/315802/0/1

Informacja z serwisu