Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052925

Order Picker -Tiel, od zaraz

Oferta pracy w Holandii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Order Picker
Miejsce pracy: Tiel, Holandia
start pracy od zaraz!

Opis stanowiska:

-praca w centrum dystrybucji, w którym produktem są artykuły spożywcze
-kompletowanie zamówień towarów zgodnie z zmówieniem i przygotowanie gotowych palet do wysyłki
-ręczny rozładunek towaru, sprawdzenie jakości i poprawności dostarczonego towaru
-sortowanie i przemieszanie towaru na magazynie
-w razie potrzeby obsługa wózka paletowego EPT
-Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Godziny pracy to od 05:45 do 14:45 lub od 15:15 do 00:15. Sporadycznie również w soboty.

Wymagania:

-chęć do rozwoju
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
-gotowość do pracy na zmiany i w pełnym wymiarze godzin
-dokładność i sumienność
-własny środek transportu

Oferujemy:

-zatrudnienie na holenderskich warunkach
-wynagrodzenie: €10, 74 brutto/h
-dodatek zmianowy: od 8, 75%
-25 dni płatnego urlopu
-8, 33% dodatku urlopowego
-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
-możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
-zwrot kosztów podróży od 10 km w jedną stronę
-szkolenia podnoszące kwalifikacje
-szansa na stałą umowę

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Aplikuj poprzez link: link2europe.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/315630/0/1
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 786 865 894,

Informacja z serwisu