Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052922

Pracownik magazynowy -Venray, od zaraz, bez języka

Oferta pracy w Holandii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Venray, Holandia
strat pracy od zaraz!

Opis stanowiska:
-praca na magazynie, w którym produktem jest głównie odzież
-układanie pudełek na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
-pakowanie i przygotowanie do wysyłki
-prace około- magazynowe
-praca na 3 zmiany

Wymagania:
-doświadczenie doświadczenie na podobnym stanowisku
-chęć do rozwoju
-znajomość języka angielskiego mile widziana ale nie konieczna
-gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
-dokładność i sumienność

Oferujemy:
-zatrudnienie na holenderskich warunkach
-wynagrodzenie: €11, 04 - €15, 92€ brutto/h
-dodatek zmianowy: od 25% do 45 %
-płatny urlop
-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
-3 daniowe posiłki w cenie od €5 - €7.50
-możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
-szkolenia podnoszące kwalifikacje

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 786 865 894,

Informacja z serwisu