Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052780

Magazynier - komisjoner bez znajomości języka

Oferta pracy w Niemczech

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hamburga.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych pracowników do rozładunku kontenerów, przygotowaniu palet do transportu, itp. w miejscowości Zarrentin

Zadania:
• Rozładunek kontenerów i samochodów ciężarowych do transportu
• Kompletacja zamówień zgodnie z wytycznymi - praca w systemie Pick by Voicie
• Podział produktów na dwa działy meblowy (drewno) i tekstylny
• Praca przy pomocy wózka widłowego, paleciaka lub tzw. amajzy

Wymagania:
• Tężyzna fizyczna
• Nie wymagana znajomość języka niemieckiego ani angielskiego
• Motywacja i niezawodność
• Umiejętność pracy w zespole
• Uprawnienia na obsługę wózka widłowego – szkolenie można zrobić u nas bezpłatnie na miejscu ( w razie rezygnacji w okresie próbnym z winy pracownika – wymagania jest opłata 100 Euro za kurs)

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Wynagrodzenie 11, 72 € / brutto / godzinę ; plus dodatki
- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
- Wsparcie koordynatora na miejscu
- Możliwość nadgodzin
- Zakwaterowanie w kwocie 100 Euro / miesiąc
- System dwu zmianowy - 5:15 - 13.45 i 14:15 - 22:45

Przykładowe warunki finansowe*: 11, 72€ brutto za godzinę pracy według kalkulatora brutto-netto przy 151, 67h * 11, 72€ = 1778€ brutto/miesiąc wynosi około 1300€ netto.

*Konkretne wynagrodzenie dla pracownika zależy od ilości godzin, ilości godzin nadliczbowych, klasy dodatkowej, itp.

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydata-mi/kandydatkami.

Informacja z serwisu