Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052715

Kucharz, Pomoc kuchenna, Barman, Barmanka

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Ciebie. Mile widziane Kobiety, Mężczyźni oraz Pary do malej gastronomi, na niemieckiej wyspie na okres pracy kwiecień-październik(od okolic świąt wielkanocnych do końca października)
miesięczna pensja zaczyna się od 2.100Euro brutto w zależności od umiejętności ale także z możliwością dorobienia ponad godzin pracy
Wymagania i obowiązki:
pozytywne nastawienie
praca pod presja czasu
chęć do pracy i nauki
komunikatywność
kreatywność
zaangażowanie
dobra organizacja własnej pracy
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (lecz wszystkiego możemy nauczyć)
Oferujemy:
Atrakcyjne Warunki Pracy
punktualne wypłaty
dofinansowanie do lokum i pomoc w znalezieniu
Pomoc z wszelkimi formalnościami /dokumentami
naukę na miejscu pracy
Po więcej informacji zapraszam na kontakt mailowy, telefoniczny bądź poprzez aplikowanie na stronie OLX
Email: Zaborowski.r26465@gmail.com
Tel: +491736939655 (niemiecki numer, najlepiej poprzez darmowa aplikacja Whatsapp)

Informacja z serwisu