Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052443

Praca DLA PAR! Magazyn Landsberg Zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech

Komisjonowanie bez znajomości języka Landsberg/Rossmann

Dla Par!

Miejsce pracy : Landsberg und Brehna

Zakres obowiązków:
• pakowanie i przepakowywanie produktów
• Kompletowanie zamowien (pick by voice, pick by light)
• lekkie prace fizyczne przy pakowaniu

Oferujemy:
•Pracę od zaraz!
•Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11, 15 € brutto/h
• Mozliwosc zorganizowania zakwaterowania
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawca (gwarantowane dodatki taryfowe za prace w nocy, niedziele i swieta)
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• odzież roboczą
• wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna i gotowosc do pracy w systemie 3 zmianowym
• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana lecz bedzie atutem
• Gotowosc do poracy w soboty
• Mile widziany własny samochód
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU (WHATSAPP) 004916094948865

LUB OSOBISCIE W BIURZE W LIPSKU :
RASANT PERSONAL-LEASING
Lutzowstraße 13b
04155 Leipzig

CV mozna wysylac na email: leipzig@rasant-personal-leasing.de

Szukasz innej pracy blisko granicy? Napisz, zadzwon lub przyjdz do nas! Zapraszamy

Informacja z serwisu