Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1052373

Pracownik produkcji (m/w/d) branża mięsna

Oferta pracy w Niemczech

Witam,
oferta pracy w mieście Lübbecke.
Niemiecka firma zatrudni pracowników na bezpośrednią umowę.
Praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego.
Opis stanowiska pracy:
- Pomoc przy ustawianiu maszyn
- Pomoc w realizacji zamówień dotyczących opakowań
- Zapewnienie porządku i czystości na maszynach
- Przestrzeganie wymogów prawnych i przepisów higienicznych (zgodnie z HACCP i IFS)
- Obsługa linii produkcyjnej
- Kontrola jakości
- Obsługa i załadunek maszyn
- Etykietowanie cen
- Ważenie towarów
- Ogólne czynności pomocnicze.
Wymagania:
- Gotowość do pracy z żywnością
- Stosowanie zasad higieny i czystości
- Wysokie poczucie jakości i odpowiedzialności
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w niedziele i święta.
Oferujemy:
- Taryfa wynagrodzeń zgodna z BAP Tarif
- Stawka 11, 00€/h. + dodatki
- Zakwaterowanie organizowane przez firmę
- Praca w systemie dwuzmianowym (6:30-16:30 pon-sob oraz 20:30-6:30 ndz-pt)
- Pracownik zostaje objęty opieką polskojęzycznego koordynatora.
!Brak wymogu posiadania prawa jazdy, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zapraszamy do kontaktu!
E-mail: cv@lippe-services.de
Tel: +49 2306 2040719
+49 2306 2040718.

Uwaga! Zgodnie z wprowadzoną przez Rząd Federalnych Niemiec regułą 3-G, zatrudniamy osoby w pełni zaszczepione lub wyleczone (wymagane certyfikaty). Osoby niezaszczepione, przyjeżdżające z Polski zobowiązane są do odbycia 10 dniowej kwarantanny oraz po kwarantannie, do codziennego okazania negatywnego testu na COVID-19, ważnego 24h. Testy można zrobić bezpłatnie w oficjalnych centrach testowych.

Powiększ

Informacja z serwisu