Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Irlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1051792

Szwaczka

Oferta pracy w Irlandii

Bezpośrednia Oferta pracy w Irlandii w renomowanej Firmie z 50-letnią tradycją.

Zarobki w EUR: € 10, 50, -/godz., €390, -Netto/tygodniowo., cały etat 39h + Nadgodziny + Bonusy za godziny.
Bezpośrednia Umowa na czas stały.
Składki na ubezpieczenie i emeryturę odprowadzane tygodniowo.

Ważne!
20 dni płatnego urlopu wypoczynkowego, oraz
9 wolnych płatnych dni świątecznych w ciągu roku kalendarzowego.
Okresy urlopowe: 1 tydz.urlopu w czerwcu, 2 tyg.urlopu w sierpniu oraz urlop w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Opis stanowiska: Do zadań pracownika będzie należało szycie wełnianych swetrów na maszynach typu overlock, łączarka, stebnówka, guzikarka, pomponiarka, ect. Gwarantowane przyuczenie na określonej maszynie, na danym stanowisku.
Wysoki standard warunków pracy.

Wymagamy: 2 letniego doświadczenia przemysłowego, odpowiedzialność, niezawodność, dbanie o szczegóły.

Oferta: Praca na stałe, termin rozpoczęcia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej przez Skypa.
Praca Od poniedz. do czwartku, w godz: 8:00-16:30, w piątek do 16:00.
Możliwe nadgodziny w tygodniu oraz w soboty.

Zakwaterowanie zapewnione przez firmę. Płatne m-nie.
Zwrot kosztów podróży,
Pomoc w założeniu konta w Irlandii, wyrobieniu nr ubezpieczenia PPS, rejestracja w Tax Office, wniosek o irlandzką kartę EKUZ, itd.

Aplikacja: Zapraszamy do aplikowania osoby zainteresowane praca na stałe.
Prosimy o CV w j. polskim (word) na adres Email. Oddzwonię po zapoznaniu się z cv.
W razie pytań proszę o wiadomość SMS lub Tel.

Informacja z serwisu