Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1051771

Magazyn z dużą szansą na kontrakt od IDL

Oferta pracy w Holandii

Start People poszukuje nowych pracowników do magazynu ID Logistics w Tilburgu. W tym roku wiele z naszych pracowników uzyskało kontrakt przez ID Logistics.
Szukasz pracy na dłuszy czas, gdzie będziesz mieć realne szanse na stały kontrakt? Nie szukaj dalej, tylko jak najszybciej zaaplikuj na naszą ofertę pracy!
ID Logistics w Tilburgu to centrum dystrybucyjne dla wielu różnych klientów, takich jak; Nespresso, Sony, Makro, Fuji czy Sodastream.

Poniżej zadania, których możesz oczekiwać:
- Kompletowanie zamówień za pomocą EPT;
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki do klientów;
- Etykietowanie zamówień;
- Kontrola zamówień.

Na różnych oddziałach ID Logistics są również opcje pracy jako kierowca wózka widłowego przendniego lub bocznego.

Wymagania dotyczące pracy
- jesteś dostępny(a) w pełnym wymiarze godzin,
- znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
- mieszkasz w Tilburgu lub okolicach,
- posiadasz własny transport do pracy,
- doświadczenie w logistyce oraz ważny certyfikat na wózek widłowy boczny lub przedni jest dodatkowym atutem,

Przypominamy, że Start People nie oferuje zakwaterowań ani transportu swoim pracownikom.
Pracownicy muszą również mieć własne ubezpieczenie.

O firmie
ID Logistics jest dostawcą usług logistycznych dla klientów takich, jak Media Markt, Sodastream, Nespresso, Makro itp.
Prawie wszystkie produkty wymienionych marek są dostępne w magazynie.

Co oferujemy
- praca w pełnym wymiarze godzin (co najmniej 32 godziny tygodniowo);
- stawka godzinowa w fukncji orderpicker wynośi brutto € 10, 98;
- stawka godzinowa w fukncji kierowcy wózka widłowego wynośi brutto € 11, 53;
- dodatki za pracę w weekendy i wieczorami; po godzinie 18:00 = 20%, po 00.00 = 40% i 50% w weekendy;
- zwrot kosztów podróży dla pracowników mieszkających co najmniej 10 km od miejsca pracy;
- możliwość rozpoczęcia pracy w szybkim terminie;
- możliwość uzyskania kontraktu bezpośrednio z IDL;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/kandydat/wakat/magazyn-z-du-szans-na-kontrakt-od-idl-magazijn-(v1993857)

Powiększ

Informacja z serwisu