Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1051317

Lakiernik / Powlekacz proszkowy

Oferta pracy w Niemczech

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi toczyć się dalej”!

Szukasz pracy jako lakiernik w Niemczech?
To proszę przeczytać te ogłoszenie!

W celu długoterminowego wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy Ciebie jako:

Miejsce pracy: całe Niemcy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszym przedsiębiorstwie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:
• Prace m.in. w zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych
• Lakierowanie / powlekanie proszkowe maszyn i urządzeń rolniczych np. u naszego klienta firmy Class
• Wspieranie obróbki wstępnej i końcowej

Nasze wymagania:
• Przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako lakiernik / powlekacz proszkowy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy i samochód - mile widziane
• Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
• Umiejetność samodzielnej pracy
• Niezawodność, elastyczność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
• Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie:
od 13, 00 Euro brutto / godzina
po 6 tygodniach podwyżka do 14, 00 Euro brutto / godzina
kolejne możliwe podwyżki do 22, 00 Euro brutto / godzina
• Dieta w wysokości 40 EURO / za przepracowany dzień
• Taryfowe i pozataryfowe dodatki
• Dodatek do nadgodzin + 25%
• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR
• BONUS dla polecenie nowego pracownika - 700 EUR
• Organizacja zakwaterowania i przyjadu
• Bezpłatna odzież robocza i wyposażenie ochronne
• Indywidualna opieka dysponenta
• Komunikacja przez aplikację firmową
• Asystentki mówiące w jezyku polskim
• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Wejdź na naszą stronę internetową: www.Piening-Montage.de
Wyślij nam swoje CV poprzez stronę internetową lub na maila: praca@pieninggmbh.de

Kontakt:
Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Michal Nowak
DEU – Tel. 0049 175 8711875

Powiększ

Informacja z serwisu