Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1051306

Praca dla lakiernika z doświadczeniem | Work for an experienced painter.

Oferta pracy w Niemczech

Kontakt i szczegóły w j. angielskim lub j. niemieckim
Krystian tel: +48 784 400 168 what’s up: +49 1577 5726071

PILNE! URGENT!

Pracodawca zapewnia: dojazd z Polski do Niemiec i każdego dnia do miejsca pracy, zakwaterowanie w hotelu lub mieszkaniu pracowniczym, pełny etat, niemiecką umowę o pracę, stawkę godzinową 16 euro.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli potrafisz prawidłowo malować pistoletem kubkowym, masz już to wyczucie w dłoni, a struktura warstw, którą musisz następnie zastosować do malowania przemysłowego, jest tylko kwestią praktyki.

Zadania robocze:
Natrysk bezpowietrzny na grubość warstwy.
Prace powlekające za pomocą pistoletu kubkowego i pędzla.
Folie klejące minus folie negatywowe.
Usuwanie graffiti.
Etykietowanie przy użyciu folii lub szablonów, najważniejsze jest powlekanie komponentów przemysłowych pompami wysokociśnieniowymi. Począwszy od małych konstrukcji, poprzez kontenery, aż po wagony kolejowe lub pociągi.

It’s for you if you can paint properly with the cup gun, you already have the feeling in your hand and the layer structure that you then have to apply for industrial painting is just a matter of practice.

Work tasks:
Airless spraying to the thickness of the layer.
Coating work with the cup gun and the brush.
Gluing foils minus negative foils.
Graffiti removal.
Labeling work using foils or stencils, the main thing is coating industrial components with high pressure pumps. Ranging from small constructions to containers to railway wagons or trains.

Informacja z serwisu