Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Czechy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043820

Praca przy produkcji lamp samochodowych w Mohelnicach - BUS

Oferta pracy w Czechach

MIEJSCE PRACY
-Mohelnice, Czechy
-Zapewniony codzienny transport z Polski (Kłodzko-Bystrzyca-Międzylecie)

OCZEKUJEMY
-Zręczność manualna
-Odpowiedzialność i samodzielność
-Motywacja oraz chęć do pracy
-Dobry stan zdrowia – badanie cieśni nadgarstka, dobry wzrok, ciśnienie

OFERUJEMY
-Przeciętne zarobki 32 000 Kč brutto, około 4.570 zł “na rękę” bez nadgodzin
-Cotygodniowe zaliczki
-Dofinansowanie do posiłków
-Zapewniony codzienny dojazd do pracy (Kłodzko-Bystrzyca-Międzylecie-Mohelnice)
-Możliwość zapewnienia zakwaterowania
-25 dni urlopu/rok
-Opieka polskiego koordynatora
-Polska team leaderka na linii
-Czyste i nowoczesne miejsce pracy
Czeska umowa o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne
-Bonus 12 000 CZ za polecenie nowego pracownika

OPIS STANOWISKA
-Prace montażowe – produkcja lamp samochodowych
-Montaż drobnych elementów
-Obsługa maszyn oraz urządzeń na linii produkcyjnej
-Wizualna kontrola jakości gotowe produktu
-Praca w systemie 3-zmianowym (po 8 godzin) lub 2-zmianowym (po 12 godzin)

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.
Manuvia Polska (nr cert. 3289)

Informacja z serwisu