Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043681

Pracownik magazynu - order picker lub operator reachtruck do 11, 63/h EUR

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:

orderpicker: zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką przy użyciu skaner ręcznego, kompletowanie i pakowanie elektroniki, przepakowywanie, naklejanie. Praca na wózkach EPT, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności od zapotrzebowania.

stawka: €10, 98 brutto/h + dodatki zmianowe

lub

operator reachtruck: rozładunku kontenerów, pakowanie i układanie produktów na palety.

stawka: €11, 63 brutto/h + dodatki zmianowe

Wymagania:

mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

wynagrodzenie
wypłata: co tydzień
zakwaterowanie na czas zatrudnienia
ubezpieczenie zdrowotne
legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:

www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

+48 575 088 333

+48 781 191 757

+48 662 372 123

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu