Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043648

Pracownik produkcji-pakowanie, filetowanie drobiu

Oferta pracy w Holandii

Biuro pośrednictwa pracy TopWerken dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji-pakowanie, filetowanie drobiu
Oferta nr 51/5/21
Miejsce pracy: Holandia
Stawka: 10, 52€ plus dodatek zmianowy 125%
Start pracy od listopad 2021
opis stanowiska:
• Pakowanie części kurczaka do kartonów i skrzynek
• Praca przy taśmie wiec szybkie tempo pracy
• Filetowanie
• Nakładanie piersi z kurczaka na maszynę

Warunki Zatrudnienia:
• Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
• Wypłata wpływająca na konto po 1 tyg. Pracy
• Wypłata wpływająca na konto co tydz.(1 wyplata po upływie 12 dni)
• Zakwaterowanie płatne 95€/tydz-bungale 4-6 os(pokoje 2 os) lub hotele pokoje 2 osobowe
• Dojazd do pracy autami służbowymi płatne 3 €dziennie lub zwrot jeżeli ktoś ma własne auto
• Możliwość wnioskowania o zaliczkę po przepracowaniu min. 1 tyg.
• Ubezpieczenie płatne 24 € brutto/tydzień
• Pracownicy otrzymują buty i codziennie odzież ochronna
• Zarobki po odliczeniu zakwaterowania-firma 1 -330-400€/tydz
• Firma 2-320 € godz 4.30-15.30
• Firma 3-310-330€
• Stawki dla 18 lat-180€/19 lat-230€/20lat-280€
Wymagania:
 Gotowość do pracy
 Zaangażowanie i dokładność
 Dyspozycyjność
 Doświadczenie pracy na produkcji
 Język angielski komunikatywny, niemiecki lub holenderski nie wymagany

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel. 724 65 75 85, 797 802 707

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@topwerken.pl
ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken Sp. z O.O. z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken Sp. z O.O.i z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Powiększ

Informacja z serwisu