Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043550

Pracownik produkcji - pakowanie paczek świątecznych do €14, 73/h bez

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: praca polega na pakowaniu paczek świątecznych składających się z różnych produktów spożywczych, słodyczy oraz napoi. Przygotowywanie do wysyłki gotowych produktów, klejenie naklejek, kontrola jakości.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Oss

Wymagania:

chęć i motywacja
mile widziany język angielski

Oferujemy:

wynagrodzenie €9, 82 podstawowe + dodatki zmianowe
16:00-1:00 - 125% tj.€12, 26/h wynagrodzenia, sobota 150% tj. €14, 73/h

praca poniedziałek - piątek, 7:30-16:30

możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty

dodatek dla kierowców

zakwaterowanie na czas zatrudnienia

ubezpieczenie

pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Zainteresowany?