Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043537

MALARZ/SZPACHLARZ - NIEMCY - DARMOWA KWATERA/POKÓJ 1 OSOBOWY

Oferta pracy w Niemczech

NTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Budownictwo
Kraj: Niemcy
Region / województwo: zlecenia na teranie całego kraju
Miejsce pracy / miejscowość: Niemcy

Zadania:
przygotowywanie ścian pod malowanie
tapetowanie
szpachlowanie, szlifowanie oraz gruntowanie ścian
minimalne doświadczenie przy docieplaniu budynków (warunek konieczny)
prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków zależnie od budowy
praca w ekipie 2-3 osobowej
przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę tymczasową
stawkę godzinową 13-13, 50€ netto
możliwość pracy w nadgodzinach
terminową wypłatę wynagrodzenia
zapewnione bezpłatne zakwaterowanie - pokoje 1-osobowe
możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
opieka polskiego koordynatora

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako malarz/tapeciarz min. 2 lata
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta na wyjazd u 1 osoby w ekipie
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
dokładność, precyzja, estetyka wykonania
zaangażowanie w powierzone zadania
podstawowa znajomość języka niemieckiego

Kontakt: tel. +48 607 901 622 email: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Informacja z serwisu