Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043410

📢 Dekarz, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

Oferta pracy w Belgii

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

DEKARZ (dachy płaskie i skośne)
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE(pracownicy Ukrainy na A1 mile widziani)

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

• Montaż różnego typu pokryć dachowych (papa, EPDM, powłoki bitumiczne, dachówki ceramiczne, cementowe)
• Wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych
• Doświadczenie w pracy z blachą cynkową oraz jej obróbką (mile widziane)
• Zrywanie pokrycia i zastępowanie nowym
• Montaż okien połaciowych
• Montowanie rynien i rur spustowych

Od nas otrzymasz:

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
• Stabilne godziny pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ensila sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Powiększ

Informacja z serwisu