Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043334

Pracownik produkcji. Pakowanie produktów spożywczych w pudełka. Przyjemna p

Oferta pracy w Holandii

Szukasz stabilnej i długoterminowej pracy w Holandii bez znajomości angielskiego? Ta oferta może Cię zainteresować!

Opis stanowiska pracy

Praca na taśmie polegająca na pakowaniu produktów spożywczych w pudełka
(głównie sosy, ketchupy, majonezy). Wykonywaniu czynności zgodnie z zasadami i instrukcjami pakowania oraz monitorowanie postępów jakości.
Prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy / klienta.

MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Oosterhout

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie bez stawek wiekowych, stawka brutto: € 10, 15/h
• dodatki zmianowe (18.00 - 6.00 rano stawka wynosi 115 % stawki podstawowej.) - € 11, 67/h
• możliwość pracy dla par!
• praca w systemie dwuzmianowym
• mieszkanie służbowe
• ubezpieczenie
• dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
Wymagania:

• mile widziany komunikatywny język angielski
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• brak przeciwwskazań do pracy stojącej przy taśmie
• zakaz posiadania biżuterii, makijażu, pomalowanych paznokci

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Kontakt:
+48 575 088 333
+48 662 372 123
+48 781 191 757

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu