Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043328

Pracownik produkcji - produktów medycznych Holandia €10, 34/h - bez a

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: firma zajmuje się obróbką powierzchniową na produktach high tech do celów medycznych. Wieszanie za pomocą haczyków produktów na systemie szynowym. Po obróbce należy sprawdzić jakość, są to pojedyncze sztuki lub małe partie. Następnie pakuje się je i umieszcza na palecie.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Eindhoven

Wymagania:

• motywacja, chęć do pracy
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• mile widziane prawo jazdy kat B
Oferujemy:

atrakcyjną stawkę brutto na godzinę: €10, 34/h
wypłata co tydzień
40/h tygodniowo
profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
możliwość wyjazdu na wakacje (także w parze bądź grupie)
w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
ubezpieczenie zdrowotne
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Zainteresowany?