Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043140

Magazynier

Oferta pracy w Holandii

Magazynier CARGO - port lotniczy

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia)

Opis stanowiska:

Rozładunek przesyłek (dostawy z całego świata)
Weryfikacja dokumentów przewozowych, praca ze skanerem kodów
Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie  z obowiązującym regulaminem
Odpowiednie składowanie przesyłek szczególnego rodzaju
Prowadzenie ścisłej ewidencji przesyłek wartościowych i zapewnienie ich bezpiecznego przechowywania

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1) - warunek konieczny
Wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa, weekendy: niedziele, Święta)
CV oraz list motywacyjny w języku angielskim
Nienaganna postawa społeczna
Umiejętność pracy pod presją czasu
Mile widziane doświadczenie w pracy na lotnisku/magazynie
-->Konieczność udokumentowania 8 lat historii pracy oraz zameldowania

Oferujemy:

Początkowe wynagrodzenie między 1800-2200 eur brutto na miesiąc;
Pracę w międzynarodowym środowisku
Wieloletni kontrakt
Pełne szkolenia/ certyfikaty
Zakwaterowanie (odpłatne)

Wymagane dokumenty:

Referencje od wcześniejszego pracodawcy
List motywacyjny oraz CV w języku angielskim

Każdy kandydat, który pracuje w lotnictwie musi przejść przez tzw. proces sprawdzania przeszłości - (czas oczekiwania na odpowiedź od 8-12 tygodni). W momencie akceptacji kandydatury przez Ministerstwo ds. Bezpieczeństwa - kandydat może rozpocząć pracę.

Informacja z serwisu