Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043114

Pomocnik spawacza / Szlifierz ( 2 osoby) bez niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik spawacza / Szlifierz ( 2 osoby)

Obowiązki:
Szlifowanie części

Wymagania:

Umiejętność obsługi szlifierki kątowej
Własne auto na dojazd do pracy ( praca w jednym miejscu na dłuższy okres czau)
1 osoba z min. podstawową znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
Darmowe zakwaterowanie
Dieta 24€ za przepracowany dzień
Atrakcyjne wynagrodzenie od 11, 00 €/h netto
Tygodniowe zaliczki

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres rekrutacja@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „pomocnik/Szlifierz imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:00-16:00 pod nr Tel. 517 455 345

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu