Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1043045

Kierownik gospodarstwa rolnego

Oferta pracy we Francji

Gospodarstwo rolne we Francji z produkcją roślinną zatrudni kierownika gospodarstwa.
Miejsce pracy: okolice Chartres, Francja
Obowiązki:
• Planowanie produkcji rolnej na powierzchni 350 ha
• Nadzór nad produkcją rolną
• Zarządzanie personelem – planowanie pracy podległego zespołu, egzekwowanie wykonanych zadań,
• Nadzór nad eksploatacją sprzętu
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe rolnicze,
• Doświadczenie w produkcji upraw rolnych min 5 lat
• Obszerna znajomość wszelkich zagadnień związanych z produkcją rolną,
• Umiejętność praktyczne dotyczące zabiegów rolniczych, ustawiania maszyn i urządzeń, ustawiania wymaganych dawek siewu, nawożenia, oprysków, itd.,
• Zdolności interpersonalne
• Przedsiębiorczość
• Czynne prawo jazdy kat. B + T
Oferujemy:
• Komunikacja w języku polskim
• Możliwość wieloletniej współpracy
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zakwaterowania na miejscu

Proszę o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1043045

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2021-11-22 14:24:50
Ilość wyświetleń:
86
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjaagriculture

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja.agriculture@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kierownik gospodarstwa rolnego
 mobile