Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1042697

Magazynier Magazyn Sortowanie listow bezposrednio dla DHL (darmowa kwatera)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla Deutsche Post bez agencji i polskich podwykonawcow. Praca od 1.12 (jednak swieta 24-16.12 wolne)
niemiecka firma DeutschePost w Berlinie obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Berlin (praca optymalna tez dla par)

WYMAGANIA:

praca na magazynie / sortowanie paczek i listow
podstawy angielskiego albo niemieckiego mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prace przy wysylce i prace magazynowe (Verlader/Sortierer)
sortowanie pakietow
wdrazanie i szkolenie
OFERUJEMY:
firma zapewnia zakwaterowania nieodplatnie.
brutto ok 1900-2000€ brutto na start (po okresie probnym mozliwa podwyzka) w zaleznosci od klasy podatkowej+ dodatki za prace nocna, soboty i niedziele extra platne.
stawka 12, 35 na godzine brutto (po nowym roku podwyzka).
30-38, 5 godzin tygodniowo (do wybory).
nocki extra platne 25 proc (wolne od podatku czyli wtedy ok 16€ / godz)
możliwe nadgodziny 25 % extra platne (SYSTEM 3 ZMIANOWY: mozliwosc wybrania zmian).
szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie. DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
niemiecka umowa o prace z Deutsche Post bezposrednio ze wszystkimi skladkami
Weekendy i święta moga byc pracujące, jednak swieta Bozego Narodzenia wolne: 24-26.12.
extra premie w kwietniu, lipcu 330 euro i w listopadzie okolo 80% wyplaty, czyli okolo 1500 euro. TEL. 739683067.

Prosze o zyciorys na:
lager.personal@gmx.de
(prosze z dopiskiem DHL Berlin)

Informacja z serwisu