Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1042636

Pracownik magazynu anglojęzyczny magazijn

Oferta pracy w Holandii

O funkcji
Poszukujemy anglojęzycznych pracowników, którzy chcieliby pracować w branży magazynowej. Mamy wiele dostępnych stanowisk.
Poniżej zadania, których możesz oczekiwać na tym stanowisku:
- Kompletowanie zamówień za pomocą EPT;
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki do klientów;
- Etykietowanie zamówień;
- Kontrola zamówień.

Wymagania:
- Posiadasz własne zakwaterowanie w Tilburgu lub w jego okolicy;
- Posiadasz własny transport do pracy;
- Komunikujesz się w języku angielskim,
- Jesteś dyspozycyjny(a) w pełnym wymiarze godzin;

Przypominamy, że Start People nie oferuje swoim pracownikom zakwaterowania ani transportu.
Pracownicy muszą również posiadać własne ubezpieczenie.

O firmie
ID Logistics to duża międzynarodowa organizacja z wieloma filiami w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Firma posiada kilka lokalizacji w Holandii, ale także w innych częściach Europy i ma ambicje, aby stać się jeszcze większą.
IDL jest dostawcą usług logistycznych dla klientów takich, jak Media Markt, Sodastream, Nespresso, Makro itp.
Prawie wszystkie produkty wymienionych marek są dostępne w magazynie. Produkty są odbierane za pomocą elektrycznego wózka (EPT) i skanera ręcznego.

Oferujemy:
- praca w pełnym wymiarze godzin (co najmniej 32 godziny tygodniowo);
- stawka godzinowa brutto € 10, 98;
- dodatki za pracę w weekendy i wieczorami; po godzinie 18:00 = 20%, po 00.00 = 40% i 50% w weekendy;
- zwrot kosztów podróży dla pracowników mieszkających co najmniej 10 km od miejsca pracy;
- możliwość rozpoczęcia pracy w szybkim terminie;
- możliwość uzyskania kontraktu bezpośrednio z IDL;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim za pośrednictwem poniższego formularza rejestracyjnego.
startpeople.nl/pl/kandydat/wakat/pracownik-magazynu-anglojzyczny-magazijn-(v1989071)

#logistiek #magazijn_medewerker #ploegen #dagdienst #vast_werk #fulltime #Tilburg #Breda #Waalwijk #Eindhoven #DenBosch #Gilze #Kaatsheuvel #Heftruck #reachtruck #weekenden #EPT #scanner #inpakken #orderpicker #Fuji #MediaMarkt #onbepaalde tijd #magazijnmedewerker #praca

Powiększ

Informacja z serwisu