Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1042401

Praca Niemcy - magazyn meblowy Jysk - bez znajomości języka

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Kammlach, Niemcy

Zadania:
praca przy kompletowaniu zamówień lub rozładunku kontenerów

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w kompletowaniu zamówień

Oferujemy:
• Umowa niemiecka wraz z ubezpieczeniem
• Praca na dwie zmiany
• Stawka godzinowa od 10, 45€ brutto, po miesiącu 11€, po 6 miesiącach 12€
• Zapewnione zakwaterowanie koszt 225€ za miesiąc (wyposażone z Internetem, pokoje jedno lub dwuosobowe)

CV prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja.dp@op.pl

Informacja z serwisu