Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1042381

Szwaczka Niemcy z doświadczeniem

Oferta pracy w Niemczech

OPIS STANOWISKA
Praca na maszynie firmy JUKA:
-Szycie maseczek na maszynach przemysłowych,
-obsługa maszyn i narzędzi krawieckich,
-sprawdzanie dokładności wyrobu.

WYMAGANIA
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-umiejętność szycia na maszynie,
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego-mile widziana,
-chęć do pracy,
-gotowość do szybkiego wyjazdu.

NASZA OFERTA
-Atrakcyjne wynagrodzenie (około 8500-9000 zł miesięcznie!),
-darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
-darmowy transport z zakwaterowania do pracy,
-pracę na jedną zmianę,
-możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki,
-dodatek transportowy za przejazd Niemcy/Polska :141 euro brutto/3msc,
-dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
-możliwość długotrwałej współpracy.

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.

Miejsce pracy: Niemcy, Weil am Rhein

Informacja z serwisu