Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1034070

Spawacz MAG 135

Oferta pracy we Francji

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Oferujemy:
• szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200 euro do 2700 euro netto/miesiąc;
• wynagrodzenie za godzinę pracy od 12, 50 euro netto do 15, 13 euro netto;
• zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
• darmowe zakwaterowanie;
• opiekę polskiego koordynatora;
• składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
• stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
• zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
• odzież roboczą;
• PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.
Zadania:
• spawanie metodą: MAG 135;
• rodzaj materiału: stal czarna.
Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
• mile widziany aktualny certyfikat
w metodzie MAG;

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: 728 591 040

APLIKUJ: aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Spawacz-MAG-135/7954-6151-28-e2c-2619.html

Powiększ

Informacja z serwisu