Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033598

Sprzątacz/ka Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim producentem (niemiecka umowa o prace) pracodawca bez polskich podwykonawcow
producent szkla w okolicach Schwerin obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:
Sprzatacz
Miejsce pracy: okolice Schwerin

Możliwość robienia nadgodzin

WYMAGANIA:
doswiadczenia w sprzataniu maszyn przemyslowych (sprzatanie okien)
doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość j. niemieckiego
odpowiedzialność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
czyszczenie okien i powierzchni biurowych
czyszczenie szkla, szyb i okien
dokladne szkolenia i wdrozenia zapewnione
WYNAGRODZENIE:
zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez pracodawce
umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności
wynagrodzenie: 14, 50€ na start (po okresie probnym podwyzka)
niemiecka umowa o prace i swiadczenia na miejscu

prosze o zyciorys na
bau.personal@interia.pl
(dopisek Sprzatanie Okien Schwerin)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu