Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033540

Pracownik magazynu / Komisjoner Hamm

Oferta pracy w Niemczech

Proponujemy Ci pracę jako pracownik magazynu/komisjoner w branży medycznej, w ramach której pakować będziesz produkty farmaceutyczne.

Zakres obowiązków:

- umieszczanie paczek na taśmie,
- sortowanie paczek, układanie ich na paletach/wózkach do wysyłki,
- kompletowanie paczek (waga paczki to 6-31kg).

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym w godzinach 01:00-7:30 oraz 14:00-21:30 od poniedziałku do piątku. Miesięcznie na tym stanowisku przepracujesz 130-140 godzin
Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, choć będzie ono atutem.

Pracodawca buduje 5 osobowe zespoły – w których co najmniej jedna osoba powinna znać język niemiecki na poziomie B1/B2 oraz jedna powinna posiadać prawo jazdy.
Oferujemy:

- umowę o pracę zgodna z niemieckim prawem,
- stawkę podstawową 12, 00 €/h brutto,
- 125% stawki za każdą dodatkową godzinę pracy
- 150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
- 200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
- możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych w Dortmundzie (koszt od 270-280€/mies. po stronie pracownika).

Podejmując tę pracę zyskujesz:

- zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie
- potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.
- kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,

- 30% rabat na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
- rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work)
- uzyskanie świadczenia kindergeld.

- stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,
- możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
- bezpłatny proces rekrutacji,
- wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.

Informacja z serwisu