Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033516

Pilne!Wykrawacz/Ubojowiec

Oferta pracy w Niemczech

Wykrawacz/ Ubojowiec
Region: okolice Koblenz / Rheinland-Pfalz

Obowiązki:

- praca przy uboju wieprzowiny (możliwość nauki) i rozbiorze (6 dni w tygodniu wykrawanie w tym 2 dni uboju)

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach

- praca od zaraz na czas nieokreślony

- praca od pon.- sob.., godz. pracy na przemian od 00:30 i od 03:30 (ok.10 godz. pracy)

- stawka początkowa 11, 00-12, 50 - € netto (szybka możliwość podwyżki, max. stawka 12, 50 € Netto)

- brak akordu

- możliwość wypracowania ca. 180h mies.(ok 2.300, - € netto)

- system pracy 4 na 1 (4 tyg. pracy, 1 tydz. pobyt w Polsce)

- zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym

- koszt zakwaterowania 190, - € opłaca pracownik

Wymagania:

- mile widziany zawód rzeźnika

- wieloletnie doświadczenie w pracy jako ubojowiec - wykrawacz

- znaj. j.niemieckiego nie jest wymagana

- bez nałogów

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1033516

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-10-13 11:54:23
Ilość wyświetleń:
77
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agnes18
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: agnes@quickjobs.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pilne!Wykrawacz/Ubojowiec
 mobile