Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033222

PROGRAMISTA CNC TOKARKI/WIERTARKI

Oferta pracy w Holandii

1) Miejsce pracy: Wemeldinge, Holandia

2) Opis stanowiska: Programowanie CNC takich maszyn jak wiertarka/tokarka za pomocą g-kodów. Obróbka różnych materiałów takich jak stal, żeliwo, brąz oraz aluminium za pomocą konwencjonalnej techniki oraz zaprogramowanych maszyn. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało także czytanie technicznych rysunków, czy specyfiki maszyn oraz programowanie urządzeń. A także dbanie o to, aby urządzenia spełniały wszelkie normy wymiarowe oraz materiałowe.
Praca jest w tygodniu w godzinach 7:30-16:30, w późniejszym okresie możliwość także nadgodzin oraz pracy w weekendy, jeżeli pracownik wyrazi taką chęć.

3) Wynagrodzenie: 650-700 €/ tydzień
4) Wymagania:
- Umiejętność programowania maszyn CNC
- Doświadczenie w programowaniu maszyn
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Umiejętność obróbki tworzyw
- Język angielski na poziomie co najmniej B1
- Prawo jazdy kat. B
- Własny samochód będzie dodatkowym atutem
- Wysoka motywacja do pracy

5) Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat (holenderską lub polską)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Możliwe nadgodziny i praca w weekendy na prośbę pracownika jak się wykaże
- Zakwaterowanie w cenie 100-125 €/tydzień oraz ubezpieczenie w cenie 27.5 €/tydzień jeżeli byłoby potrzebne
- Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

Proszę o wysyłanie CV na maila praca@engnr.pl podanie informacji o posiadaniu prawa jazdy i samochodu, a także określenia daty od której można zacząć.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu mailowego: e.jozwiak@engnr.pl lub telefonicznego (byłoby idealnie zapowiedzieć telefon SMSem :) ) pod numerem: 797 336 957 lub 797 205 618

Informacja z serwisu