Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033218

ASYSTENT DS. RECYKLINGU

Oferta pracy w Holandii

1) Miejsce pracy: Sprundel, Holandia

2) Opis stanowiska: Sortowanie i rozbiórka odpadów powstałych z pracy warsztatu. Praca w tygodniu, około 40h tygodniowo. W późniejszym okresie możliwa również praca w weekendy oraz nadgodziny, czyli okazja do większego zarobku.

3) Wynagrodzenie: 450 €/ tydzień

4) Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
- Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
- Możliwość do pracy „od zaraz”
- Wysoka motywacja do pracy

5) Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (holenderska lub polską)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Możliwe nadgodziny i praca w weekendy na prośbę pracownika jak się wykaże
- Zakwaterowanie w cenie 100-125 €/tydzień oraz ubezpieczenie w cenie 27.5 €/tydzień jeżeli byłoby potrzebne
- Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

Proszę o wysyłanie CV na maila praca@engnr.pl OLX oraz podanie informacji o posiadaniu prawa jazdy i samochodu, a także określenia daty od której można zacząć.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu mailowego: e.jozwiak@engnr.pl lub telefonicznego (byłoby idealnie zapowiedzieć telefon SMSem  ) pod numerem: 797 336 957 lub 797 205 618.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1033218

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-10-12 13:19:05
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
11.25

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ENGNRPOLSKA
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 797 336 957

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@engnr.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ASYSTENT DS. RECYKLINGU
 mobile