Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033141

PAKOWANIE/stawka do 12, 54€/darmowa kwatera/niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PAKOWANIE

Miejsce pracy: Ravensburg

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
- pełen etat (38, 75 godzin tygodniowo);
- wynagrodzenie godzinowe: 10, 45€ brutto/godz.; po 6 pełnych tygodniach pracy 12, 02€ brutto/godz.; po pełnych 3 m-cach pracy 12, 54€ brutto/godz.;
- płatne urlopy i dni świąteczne;
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (przez pierwsze 6 tygodni - bezpłatne, od 7 tygodnia dopłata 100€);

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- gotowość do pracy zmianowej;
- buty robocze S1;

Opis stanowiska:

- pakowanie wierteł zgodnie z zamówieniami;
- praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku;
- możliwość nadgodzin w soboty;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 729-837-573 lub przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych o realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)].

Powiększ

Informacja z serwisu