Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1033086

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE PRZEKĄSEK €10, 79/H HOUTEN

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: praca w piekarni z pieczywem Surinamskim: chleb, snaki, rori. Do obowiązków kandydata będzie należało min.

pakowanie,
pomaganie przy pieczeniu,
etykietowanie,
praca przy taśmie produkcyjnej

Miejsce pracy: Holandia, Houten

Wymagania:

•chęć i motywacja do pracy
•mile widziane prawo jazdy kat.B
•mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
• CV

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie €10, 79/h
•możliwość nadgodzin
•zakwaterowanie na czas zatrudnienia (Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych, na miejscu dostępny jest internet wi-fi, aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki. Wymagana jest własna pościel oraz talerze, sztućce itp.)
•ubezpieczenie zdrowotne
•pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
•legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
•dodatki zmianowe

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

+48 781 191 757

+48 575 088 333

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu