Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1032911

MURARZ (BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO)

Oferta pracy w Niemczech

Opis
Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec.

Możliwe zarobki powyżej: 15 000 zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:

wszelkiego rodzaju prace murarskie,

obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

sumienność, rzetelność w pracy,

dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

brak nałogów,

mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę,

bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 19 euro, regularne płatności,

BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem lub kontakt pod numer telefonu +48 575 723 457 .

Powiększ

Informacja z serwisu