Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1032796

4 x monter opon (bez doswiadczenia/bez jezyka) - Luksemburg

Oferta pracy w Niemczech

W celu bezposredniego zatrudnienia w duzej solidnej firmie luksemburgskiej poszukuje osoby do pracy fizycznej przy montazu opon. Bez znajomosc jezykow obcych, bez doswiadczenia. Praca od zaraz na okres 6-8 tygodni. Stala wspolpraca mozliwa na okres 8 misiecy/rok.

Miejsce pracy: Luksemburg / Miejsce zakwaterowania: Niemcy

Opis stanowiska:
- Montaz i demontaz opon
- Zakladanie i zdejmowanie opon z i na felgi
- Dobor ogumienia
- Kontrola stanu opon
- Wywazanie kol

Wymagania:
- Doswiadczenie w zawodzie + znajomosc jezykow obcych nie wymagana
- Zaangazowanie i motywacja do pracy
- Mile widziane prawo jazdy kat. B
- Mile widziane osoby w wieku do 40 lat
- Przejazd z Polski do Niemiec we wlasnym zakresie (granica Niemcy/Luksemburg)

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka godz. 11.00 Euro netto
- Godzniny pracy: pn-pt. 10-11 godz/dzien., sobota 6 godz./dzien (okolo 240 godz./mc)
- Legalne zatrudnienie na Luksemburskich warunkach
- Praca w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek
- Firmowe zakwaterowanie na terenie Niemiec przy granicy Luksembuga (pokoj jednoosobowy z TV + Internet - 340, - Euro/mc)

Osoby spelniajace wymagania zapraszamy do nadsylania CV w jezyku polskim lub niemieckim na adres : borys-personal@gmx.de

Kontakt: 0049 1602 163 542 (pn.-pt. w godz. 8.30-16.00)

Informacja z serwisu