Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1032687

Operator CNC prasy krawędziowej - praca od zaraz!

Oferta pracy w Holandii

Operator CNC pasy krawędziowej dla producenta kominków poszukiwany. Masz doświadczenie? Przebywasz aktualnie na terenie Holandii? Mamy dla ciebie pracę w miejscowości Bladel. Firma zajmuje się produkcją kominków i szukają pracownika na stanowisko operator prasy krawędziowej.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, takich jak suwmiarka, taśma miernicza, kątomierz
Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń pomiarowych
Obsługa systemu sterowania z LVD System kontroli
Organizacja miejsca pracy

Oferujemy:
Stawka €15, 00 brutto/h + dodatki zmianowe
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu