Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Czechy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1032456

Operator Maszyn, blisko Liberca, Czechy

Oferta pracy w Czechach

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
W Polsce do grupy Gi wchodzą marki Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Dla naszego klienta - firmy międzynarodowej, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Turnov, CZECHY

Obowiązki:
- praca przy produkcji środków higienicznych;
- uzupełnianie rolek z materiałem w maszynach;
- kontrola jakości;
- wypełnianie niezbędnej dokumentacji;

Wymagania:
- motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Co oferujemy?
- wynagrodzenie około 3500 - 3800 zł netto/miesiąc(19 200 - 21 600 CZK netto);
- szkolenia i duże możliwości rozwoju;
- możliwość nadgodzin;
- czeską umowę o pracę;
- bezpłatne zakwaterowanie;
- 20 dni urlopu płatnego;
- opiekę koordynatora;
- dofinansowanie do posiłków;
- możliwość pobierania zaliczek tygodniowych.

Kontakt: +48 508024624

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service International. Sp. z o.o. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 24265.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1032456

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2021-10-08 13:45:47
Ilość wyświetleń:
134
Stawka za godzinę:
125.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: katarzynawachowska
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 508024624
Nr telefonu: 571406548

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.wachowska@workservice.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator Maszyn, blisko Liberca, Czechy
 mobile