Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025760

Kurier / kierowca kat B do pracy w Hamburgu

Oferta pracy w Niemczech

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg. W związku z naszą działalnością w Niemczech obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: kurier / kierowca kat B do pracy w Hamburgu przy rozwożeniu paczek i przesyłek k/m/i

Opis stanowiska:
Rozwożenie paczek i przesyłek na terenie Hamburga

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Wynagrodzenie 14, 17 € brutto / godzinę ; plus dodatki
- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
- Wsparcie koordynatora na miejscu

Dla osób które będą potrzebować zakwaterowanie obecnie posiadamy pokoje dwuosobowe – koszt 300 Euro / os./miesiąc

W razie pytań, nie wahaj się skontaktować z nami.

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Informacja z serwisu