Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025743

Pakowacz/Komisjoner kwiatów Holandia € 10, 50/h

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: praca w magazynie, w którym sprzedawane są kwiaty. Do obowiązków pracownika będzie należeć pakowanie kwiatów.

Wymagania:

dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
motywacja do pracy

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie brutto;€ 10, 50/h (wypłata: co tydzień)
zakwaterowanie na czas zatrudnienia
ubezpieczenie
legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

+48 575 088 333

+48 781 191 757

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu