Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025718

PRACOWNIK MAGAZYNU - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ €10, 70-16, 00/H HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: zbieranie zamówień na magazynie z łóżkami i akcesoriami, praca na wózkach EPT lub reachtruck, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności od zapotrzebowania.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Uden

Wymagania:

•chęć i motywacja do pracy
•mile widziane prawo jazdy kat. B
•mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 23 lat :
dla osób prowadzących wózki EPT: €10, 70/h brutto
dla osób prowadzących Reachtruck: €12, 00/h brutto

+dodatki zmianowe

Pon/Pt 21:00-06:00 +50%

Sobota 00:00-06:00 +50%

Sobota 18:00-24:00 +100%

Niedziela +50%

•wynagrodzenie wypłacane co tydzień

•zakwaterowanie firmowe

•ubezpieczenie zdrowotne
•legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
•pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu