Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025705

MAGAZYNIER Niemcy-Erfurt

Oferta pracy w Niemczech

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. agencji 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do międzynarodowej grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od ponad 16 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży HR (logistyka magazynowa) działającej na rynku niemieckim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER Niemcy-Erfurt/
kompletacja zamówień bez j.niemieckiego
nr ref. 1/131/03/21

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Miejsce pracy: Niemcy- okolice Erfurt
Kontakt a.czakai@personnel.com.pl
tel:+48505275587

Opis stanowiska: zadaniem wybranej osoby będzie kompletacja zamówień w magazynie odzieży i butów oraz komisjonowanie, skanowanie, opakowanie, przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie z wymaganiami klienta
Wymagania
• ważny dowód osobisty lub paszport wydany przez kraj UE
• zaświadczenie o niekaralności (może być w j.polskim- pracodawca zwraca koszt uzyskania)
• elastyczność i akceptowalność pracy w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku)
• rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
• przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa
• uczciwość i niezawodność

Mile widziane:
- osoby przebywające obecnie na terenie Niemiec
- własny samochód
- znajomość języka niemieckiego – nie jest wymagana
- doświadczenie w pracy magazynowej – nie jest wymagana
- pary mile widziane

Oferujemy
• wynagrodzenie w wysokości 11, 50 euro brutto/godz. + dodatki zgodnie z niemieckim prawem pracy
• pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę tymczasową
• pełny wymiar czasu pracy + Zeitkonto (na nadgodziny) z agencją pracy tymczasowej z siedzibą w Niemczech
• zakwaterowanie w pensjonatach (koszt w wys. ok 300 euro/osobę miesięcznie potrącany jest z wynagrodzenia)
• odzież roboczą
• pracę w stabilnej niemieckiej firmie
• pracę w przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Powiększ

Informacja z serwisu