Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025616

MONTER DOCIEPLEŃ

Oferta pracy we Francji

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje monterów ociepleń budynków.
Opis stanowiska:
montaż izolacji termicznej zewnętrznej (przygotowywanie podłoża, klejenie styropianu, siatka, tynk),
tynkowanie ręczne tynkiem barwionym (baranek)
malowanie elewacji budynków mieszkalnych, obróbki blacharskie i tynkarskie przy oknach, balkonach, rynnach,
montaż narożników, parapetów, balustrad, gzymsów itp.
prace realizowane z rusztowań na budynkach mieszkalnych ok 3-4 piętrowych. Klient zapewnia dojazdy z firmy na miejsce pracy samochodem służbowym.

Wymagania:

wymagane doświadczenie w powyższych pracach,
wymagane badania wysokościowe.

Oferujemy:
Stawkę godzinową minimum 13, 00 euro
Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
Opieka formalno-prawna koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
Możliwość pracy w nadgodzinach
Pomoc przy organizacji wyjazdu
Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA (koszty leczenia i OC)
Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1025616

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2021-09-14 15:29:42
Ilość wyświetleń:
132
Stawka za godzinę:
57.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MagdaEurokontakt
Państwo: Polska
Nr telefonu: 690999742

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: nabory3@epser.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- MONTER DOCIEPLEŃ
 mobile