Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025606

Zastępca kierownika ekologicznego gospodarstwa rolnego

Oferta pracy w Niemczech

Zastępca kierownika ekologicznego gospodarstwa rolnego: firma Bio Behr GmbH
Miejsce pracy: Gresse, Niemcy
Zakres obowiązków:
• Planowanie produkcji rolnej – zakupy, zasiewy, opryski, etc.
• Nadzór nad produkcją rolną
• Zarządzanie personelem – planowanie pracy podległego zespołu, egzekwowanie wykonanych zadań
• Nadzór nad eksploatacją sprzętu
Wymagania:
• Wyższe wykształcenie rolnicze
• Obszerna znajomość wszelkich zagadnień związanych z produkcją rolną
• Czynne prawo jazdy kat. B + T
• Umiejętność obsługi komputera
• Obsługa komputera: Excel, Word, Outlook
• Znajomość zabiegów agrotechnicznych
• Znajomość pracy na maszynach związanych z produkcją rolną, m. in. traktor, kombajn
• Znajomość języka niemieckiego mile widziana
Oferujemy:
• Stałą pracę od zaraz
• Wprowadzenie w obowiązki
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy (w tym: służbowy telefon, samochód)

Zgłoszenia wraz z podaniem oczekiwań odnośnie pensji prosimy przesyłać na adres mailowy: ktecza@gemuese-garten.de. Pytania? Proszę dzwonić: +49 38842 302 21 lub pisać ktecza@gemuese-garten.de (pracownik polskojęzyczny)

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1025606

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-09-14 15:21:34
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pracagemusegarten
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Miasto: Gresse
Nr telefonu: +493884230221

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ktecza@gemuese-garten.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Zastępca kierownika ekologicznego gospodarstwa rolnego
 mobile